Értesítés a pozitív támogatói döntésről

logo

2017.  június 8-án az Emberi Erőforrások Minisztériuma tájékoztatta a projektfelelősöket a támogatás elnyeréséről.

A Támogatási szerződés hatálybalépése

Külső kép
2018. június 8-án az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásra érdemesnek ítélte a Pécsi Tudományegyetem által, a Felsőoktatási infrastruktúra fejlesztése c. felhívására benyújtott, EFOP-4.2.1-16-2017-00008 azonosítószámmal nyilvántartott támogatási kérelmet. A támogatás összege: 6 868 840 000 Ft.

Szőlész-borász képzés

közösségi tér

Megvalósult a Szőlész-borász képzés gyakorlati feltételeinek megteremtéséhez mikrovinifikációs labor fejlesztése az EFOP-4.2.1-16-2017-00008 kódszámú, A Pécsi Tudományegyetem infrastrukturális fejlesztése című projekt keretében

Gerinchálózat bővítés

közösségi tér

Megtörtént az üzembehelyezése és a gerinchálózatba illesztése az első, EFOP-4.2.1-16-2017-00008 kódszámú projekt keretében beszerzésre került eszközöknek a Pécsi Tudományegyetem városi gerinchálózatában.

Bútorok a hallgatói terekben

közösségi tér

1379 bútorral újultak meg hallgatói terek az alábbi karokon: BTK, EHÖK, KTK, KPVK, MIK.

Hallgató és képzési-kutatási terek fejlesztése

közösségi tér

Hallgatói terek, képzési-kutatási terek fejlesztése valósult meg az A komponens keretében a Művészeti Karon

Projekt támogatásának növelése

közösségi tér

megjelent a Magyar Közlönyben az EFOP-4.2.1-16-2017-00008 azonosító számú („A Pécsi Tudományegyetem infrastrukturális fejlesztése” című) projekt támogatásának növeléséről szóló 1154/2021.

Egészségtudományi Kar eszközállományának megújulása

közösségi tér

590 millió forint értékben újult meg az B komponens keretében Az Egészségtudományi Kar eszközállománya.

Eszközök átvétele a Természettudományi Kar laboratóriumaiban

terem

Valamennyi eszköz átvételre került A komponens Oktatási és hallgatói kutatásokat célzó laboratóriumok fejlesztéséhez kapcsolódóan a Természettudományi Karon.

Projekt támogatásának növelése

terem

megjelent a Magyar Közlönyben az EFOP-4.2.1-16-2017-00008 azonosító számú („A Pécsi Tudományegyetem infrastrukturális fejlesztése” című) projekt támogatásának további növeléséről szóló 1701/2021. (X.5.) Korm. határozat

Megépült a Fogászati Elméleti Tömb

Fogászati Tömb

Részprojekt átadó ünnepség: A projekt keretében 2,6 Mrd forintból megépült a Fogászati Elméleti Tömb.

Sajtótájékoztató és munkaterület bejárás a Skill kivitelezés kapcsán

skill